Зробив собі “ведмежу послугу”: за незаконну заготівлю дров чоловіка оштрафували

заготівлю дровДержавна лісова охорона постійно проводить рейдування лісових масивів задля виявлення незаконних порубок деревини і в межах своєї компетенції та відповідальності має відповідно реагувати.

Як інформують у Смілянському лісгоспі, крайній випадок самовільної вирубки лісу виявили в межах Володимирівського лісництва. Правопорушник, не маючи відповідного дозволу, самовільно проводив заготівлю деревини, в результаті чого працівниками Держлісохорони було складено протокол.

Людина повністю визнала провину та добровільно сплатила до бюджету Балаклеївської громади суму заподіяної лісовій галузі шкоді.

Примітно, що за ці кошти можна було б повністю забезпечити себе деревиною у законному порядку. Замість витрат на організацію та відповідальність за правопорушення – закупівлю пального, використання техніки, витрату часу, сплату немалих стягнень – легше було б звернутися до найближчого лісництва, де в межах законодавства можна задовольнити потреби у дровах.

А так, чоловік зробив собі «ведмежу послугу».

Лісівники нагадують, за незаконне вирубування дерев у межах лісогосподарських угідь настає адміністративна або ж, в залежності від суми спричинених збитків, кримінальна відповідальність.

Аби гарантувати дотримання конституційних законів та запобігти порушенню порядку в лісах, лісівники контролюють подібні процеси.

І попри щире розуміння складності життєвих ситуацій людей, все ж зобов’язані діяти згідно із чинним законодавством. А також нагадують, що законно забезпечити себе дровами можна, звернувшись до Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.