«Золотий урожай»: смілянські хортингісти вибороли 8 медалей на чемпіонаті Світу

У місті Даугавпілс, Латвія, кращих хортингістів зібрав чемпіонат Світу з хортингу серед юнаків та дівчат, кадетів, юніорів, чоловіків та жінок. Організатори – Всесвітня федерація хортингу та Балтійська федерація хортингу. Змагання проводять з метою розвитку та популяризації хортингу у світі, підвищення спортивної майстерності учасників, зміцнення спортивної дружби та задля того, щоб визначити найсильніших хортингістів світу.

Поборотися за першість світу прибула і команда зі Сміли. Наше місто представили  4 хортингісти, які тренуються у спортивному клубі «PRIDE» дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп». Честь міста на світовому рівні захищали у різних вікових категоріях. Виступили наші спортсмени більш ніж вдало – із 8 медалей, які завоювали у програмах «Двобій» та «Сутичка», 7 – золотих та 1 срібна. Керівник спортивного клубу «PRIDE» Анатолій Левченко, серед учасників 18-35 років виборов 2 золота, наймолодший хортингіст смілянської команди, Артем Хіміч у віковій категорії 8-9 років також отримав 2 золоті медалі світового ґатунку. З таким же результатом, але вже серед учасників 14-15 років, завершив змагання Олег Яцина. Золоту та срібну медаль додав у скарбничку нагород Вадим Пісьменний, який також змагався у віковій категорії 14-15 років.