Як у Черкаській області цього тижня здали ЗНО

зно 20194 червня проведено обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, на проходження якої  в області зареєструвалося 5860 осіб (4129 випускників закладів системи загальної середньої освіти, 412 випускників минулих років, 1319 студентів закладів системи професійної (професійно-технічної) та довищої освіти. В області працювали 25 пунктів тестування. На екзамен з’явилося 5692 особи, що становить 97,1% від кількості зареєстрованих.

На жаль, під час технологічної перерви виявлено мобільний телефон в одного учасника тестування, роботу якого було припинено. Усім учасникам ДПА/ЗНО заздалегідь було повідомлено про заборону мати при собі телефони.

За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 24 представники громадських організацій.

6 червня відбулося ДПА/ЗНО з біології. Для проходження тестування зареєстровано 2635 осіб, з них 2182 випускники закладів системи загальної середньої освіти, 333 випускники минулих років, 120 студентів закладів системи професійної (професійно-технічної) та довищої освіти. Явка становить 96%.

Для всіх учасників було створено належні умови в 11 пунктах тестування області. Зовнішнє незалежне тестування з біології відбулося без порушень та нестандартних ситуацій.

Для успішного проведення ЗНО з історії України та біології було залучено 1420 педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів загальної середньої та вищої освіти.

Зазначимо, що всі учасники ДПА та ЗНО прийшли вчасно на пункти проведення тестування та мали при собі необхідні документи.

Принагідно нагадуємо, що написання ДПА у формі ЗНО з географії відбудеться 11 червня, а з хімії – 13 червня, інформують у Черкаському обласному інституті післядипломної 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *