ЗНО можуть перенести на пізніший період, – Валерій Данилевський

3f422c98a23c6b36df463f4d588c7205Заклади освіти Черкащини поновлюють роботу. Нині освітяни області працюють дистанційно. З 493 шкіл лише 4 – на канікулах. Про це в ефірі телеканалу «Ільдана» розповів очільник обласного управління освіти і науки ОВА Валерій Данилевський, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Водночас, враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, у Міністерстві освіти і науки України пропонують у 2022 році скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Наразі, за повідомленням Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, вже підготували відповідний нормативний документ для розгляду Верховною Радою України.

– Якщо ж скласти ЗНО до початку вступної кампанії до закладів вищої освіти не буде можливості, то в Міністерстві напрацювали механізм вступу абітурієнтів цього року шляхом проведення тестувань у ЗВО, – розповів Валерій Данилевський. – Сертифікати ЗНО попереднього року, скоріш за все, будуть визнані дійсними та прийматимуться при вступі абітурієнтів до вищих навчальних закладів.

Водночас, окрім освітнього процесу педагоги Черкащини активно долучаються до волонтерської роботи. Це не стає на заваді проведенню якісного освітнього процесу, відзначив головний освітянин області.

– Основний обов’язок наших педагогічних працівників – вчити та виховувати дітей, як би не було складно та з якими б проблемами не довелося зіткнутися, бути взірцем для нашого молодого покоління, – підсумував Валерій Вікторович. – Весь минулий тиждень освітяни працювали. Зараз ми вже вийшли на нормальний режим роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.