Знайдено вибухонебезпечний предмет часів війни!

Жителі с. Мала Яблунівка, на лугу виявили підозрілий металевий предмет схожий на вибухонебезпечний. Люди негайно передали інформацію про це до служби порятунку «101». За повідомленням на місця подій виїхали групи розмінування аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення м. Черкас та рятувальники Смілянського районного відділу. Рятувальники вилучили мінометну міну 82 мм часів війни. Фахівці-піротехніки знищили вибухонебезпечні предмети шляхом контрольованого підриву на спеціально відведеному майданчику.

СМІЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ: Ваші дії після виявлення вибухонебезпечного предмета: – припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця; – в жодному випадку не рухати підозрілий предмет; – організувати охорону небезпечного місця; – не допускати сторонніх осіб до небезпечного предмета, доки не прибули спеціалісти; – ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

Виявлені вибухонебезпечні предмети знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *