Знання з історії у молоді перевірятимуть у форматі ДПА

Міністерство освіти і науки буде перевіряти знання молоддю історії України, але не шляхом обов’язкового вступного іспиту до закладів вищої освіти.

Про це в ефірі телемарафону сказав міністр освіти і науки Оксен Лісовий, передає osvita.ua.

За його словами, перевірка знань з історії відбуватиметься шляхом проведення державної підсумкової атестації випускників.

«Достатньо складна у нас зараз ситуація для вступників і Верховна Рада прийняла рішення щодо обов’язкової дисципліни історія України в державній підсумковій атестації. Це буде обов’язковою дисципліною завжди для всіх і це правильне рішення. Щодо того чи варто було включати історію України в національний мультипредметний тест – я підтримую, що у цьому році не варто було цього робити», – сказав міністр.

Також він висловив думку, що модель, яка застосована цього року є оптимальною.

«І та модель, яку ми маємо сьогодні, мені здається, вона є оптимальною.

Ми будемо перевіряти знання історії України обов’язково у всіх молодих громадян України через державну підсумкову атестацію, але у форматі подібному до ЗНО», – сказав Лісовий.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо обов’язкових результатів навчання, яким пропонується розширити перелік предметів державної підсумкової атестації школярів обов’язковими іспитами з історії України та іноземної мови.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.