«Знайомство зі Смілою»: переселенцям влаштовують культурні зустрічі містом

305148849_628789562146856_2896317586128708974_nЦьогоріч Сміла відзначає 625 річницю з часу заснування. Наше гостинне місто у важкий час для усієї країни стало прихистком для багатьох вимушених переселенців.

Зокрема, Смілянський психоневрологічний інтернат став тимчасовою домівкою для вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей.

Їм не лише прагнуть створити якомога кращі умови для проживання, але й влаштовують культурно-пізнавальні зустрічі. Днями нових мешканців міста запросили у культпохід «Знайомство зі Смілою», прогулялися мальовничими куточками міста, яке нині стало для них домівкою.

Прогулялися тінистими алеями міського парку, відреставрованим та оновленим бульваром Родини Бобринських, відвідали місцевий краєзнавчий музей, де з цікавої розповіді екскурсовода, поринули в історію Сміли з древніх часів до сьогодення. Похід продовжили центральними вулицями міста, а на головній площі милувалися грайливим фонтаном.

Усіх учасників культпоходу. особливо вразила своєю красою перлина міста – смілянська центральна набережна, яка отримала «Європейську нагороду» за найкращий проєкт реконструкції.

Із задоволенням смакували морозивом у затишному кафе, милуючись краєвидами. Наші нові мешканці були у захваті від краси Сміли.

Цей культпохід розширив їх кругозір, додав його учасникам багато позитивних емоцій та незабутніх вражень, зазначали у закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.