Зміни, які відбулися на ринку праці Черкащини у період карантину

роботаРинок праці області зазнав змін з часу введення карантину та обмежувальних заходів. В цілому спостерігається збільшення кількості осіб, які звертаються до центрів зайнятості з метою пошуку роботи та отримання матеріальних виплат, також помітне зменшення попиту роботодавців на робочу силу.

Так, наразі кількість безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, становила понад 21 тис. осіб, що на 4,4 тис., або на чверть більше ніж на цю ж дату минулого року.

За час з початку карантину, тобто починаючи з 12 березня в службі зайнятості зареєструвалося майже 5,1 тис. безробітних, що на 46% більше ніж за такий же період минулого року.

Серед тих, хто звернувся в період карантинних обмежень 54,3% становили безробітні, які працювали за робітничими професіями, 35,7% раніше займали посади службовців. У березні-квітні минулого року таких безробітних було відповідно 50% та 24,5%.

Також, зараз більше з тих безробітних, які звернулися до служби зайнятості є люди, які проживають у містах. Якщо минулого року 44% становили мешканці сіл, то зараз таких осіб третина, що насамперед, пов’язано з транспортною доступністю для жителів сільської місцевості, зазначають в обласному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *