Зміни у формі податкової накладної з березня 2017 року

Актуальний коментар і презентація першого заступника начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Миколи Гріднєва щодо заповнення податкових накладних з березня 2017 року.

Згідно з п.3 Порядку заповнення податкової накладної, податкові накладні за новою формою (у редакції наказу №276) реєструються з 1 березня, та з метою створення комфортних умов для платників та для доопрацювання програмного забезпечення, згідно коментаря Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/nove-pro-podatki–novini-/287890.html) податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою починаючи з 16 березня 2017 року.
Основна тема – зазначення коду товару за УКТ ЗЕД, послуги за ДКПП та коду виду діяльності сільськогосподарського товаровиробника.
Відео розміщено: https://www.youtube.com/watch?v=UHczWpUykTQ Завантаження презентації за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/288607.html Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net

Також Микола Гріднєв нагадав, що податкову декларацію з ПДВ платники подаватимуть по строку 20 березня 2017 року за лютий за «старою» формою. А відео огляд декларації нової форми, яку платники подаватимуть за березень у квітні, вийде згодом.
Підписатися на канал проекту «Допомога платнику» можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

Слідкуйте за анонсами. Ми працюємо для вас!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *