Змінено Порядок забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю

1ClY9GUuCakBGEb3ubnGЯк зазначають в Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА, новою редакцією Порядку передбачено запровадження адресного підходу до забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР) осіб зазначеної категорії та нового механізму фінансування за принципом «гроші ходять за людиною».

Відтепер фінансування забезпечення ТЗР осіб з інвалідністю здійснюватиме не фонд соціального захисту інвалідів, а органи соціального захисту населення. Запроваджується індивідуальне замовлення на виготовлення або постачання протезів верхніх та нижніх кінцівок, ортезів шарнірних нижніх кінцівок та крісел колісних на основі укладання тристороннього договору між особою з інвалідністю, підприємством та органом соціального захисту населення, інших виробів – на основі двостороннього договору між підприємством та органом соціального захисту.

Органи соціального захисту здійснюватимуть супровід особи з інвалідністю впродовж усього процесу забезпечення ТЗР та користування ним з метою покращення якості надання послуг та розв’язання організаційних проблем, що можуть виникати, зокрема, у взаємодії з підприємством. Крім того, за бажанням особи з інвалідністю вона може отримати компенсацію за самостійно придбані окремі вироби.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *