Змінені умови надання окремих видів соціальної допомоги

Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги з 1 січня 2016 року.
Цим Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина, у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців .
Допомога на дітей одиноким матерям призначатиметься у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
При цьому звертаємо увагу, що для громадян, які звернуться протягом січня-березня 2016 року за призначенням цих видів допомоги за новими умовами, планується їх призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року.
Враховуючи зміни у законодавстві стосовно розмірів та умов надання зазначених видів допомоги, виплата тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, та допомоги на дітей одиноким матерям у І періоді 2016 року не здійснюватиметься.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *