«Зимова осанна Симоненкові»

«Зимова осанна Симоненкові» – саме таку назву мав урочистий вечір, присвячений пам’яті видатного поета і нашого співвітчизника. Адже 2015 рік оголошено роком Василя Симоненка.
11У рамках заходів з нагоди 80-річчя поета урочистості відбулися у приміщенні музею «Кобзаря» у місті Черкасах. І, як завжди, учасники гуртка «Я патріот України» долучилися до проведення свята.
Аліна Манько та Оксана Вдовиця приготували для учасників заходу музичне вітання.
Слід зазначити, що вже доброю традицією для ліцеїстів стало відвідання різноманітних творчих віталень разом з батьками та родичами. Тому Аліна прибула до Черкас разом з дідусем Іваном Михайловичем, а Оксана – з татом Олександром Борисовичем.
Ліцеїсти завжди намагаються бути у вирі цікавих подій сьогодення. Юні читці Яна Христич та Юлія Шепелєва декламували перед аудиторією улюблені поезії Василя Симоненка. Усі присутні ловили буквально кожне слово із вуст тих, хто був запрошений до виступу. Адже все було новим, незаїждженим і актуальним для теперішного світу. Видавець Юлія Чабаненко презентувала нові ювілейні видання творів митця, серед яких казка «Цар Плаксій та Лоскотон» та збірка вибраних творів з передмовою Василя Пахаренка.

Тетяна Береговенко, учитель української мови та літератури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *