ЗІГРІЛО ТЕПЛО ЛЮДЯНОСТІ

Хвиля людського горя докотилася зі Сходу країни до нашого міста. Декілька сімей з Краматорська знайшли прихисток у Обласному центрі соціально-психологічної допомоги. Затишні кімнати, умови максимально приближені до домашніх. Перші декілька ночей наші гості не можуть спокійно спати у нових домівках: їх шокує тиша, що панує навкруги! На своїй неласкавій Батьківщині молоді мами та їх малеча вже звикли засинати під постріли та вибухи. У нову домівку ці люди їхали з великим душевним тягарем. Залишившись без даху над головою, в чужому краю, не знали вони, як приймуть їх місцеві жителі. Очікували нерозуміння і навіть агресії.

Не встигли переселенці оговтатись від переїзду, як до їх нового помешкання під’їхало три автівки. Несподіваними гостями Центру стали представники сусіднього квартального комітету №21. Очолює квартком Марія Олексіївна Костенко. Саме вона разом з мешканцями Гречківки за лічені години зібрали та привезли величезну кількість продуктів, теплих речей та навіть грошей для переселенців. До цієї громадської акції долучився місцевий приватний підприємець Василь Петрович Портянко, крамничка якого розташована на вул. Заслонова. Завдяки цим людям, їх спілкуванню та посильній допомозі наші гості відчули неймовірне тепло людяності і піклування.

Розчулена картиною зустрічі новоприбулих та місцевих жителів, я зрозуміла: поки є в Україні такі люди, наша країна виживе і стане ще сильнішою, незважаючи ні на що.

 

Людмила БАБИЧ,

директор Центру

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *