Зі святом весни, любі смілянки!

89-mart-buketyДорогі, любі жінки! Щиро вітаю вас з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!
Не випадково воно припадає на весну – час розквіту природи, час любові, нового життя. Усе найсвітліше – весна, радість, благополуччя – пов’язане з жінкою! Образ жінки завжди був символом світу, життя, любові, сердечності і доброти, радості і тепла, сімейного благополуччя, чистоти, ніжності і краси. Саме на українській землі жінку називають берегинею. Завдяки її таланту, волі, розуму, любові в домівках панують затишок і щастя. Заради неї чоловіки здійснюють героїчні вчинки, подвиги.
Ви, дорогі жінки, головне багатство нашого міста, його душа, його майбутнє. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей. Щиро дякую вам за ту роль, яку ви відіграєте у розвитку нашого міста, за підтримку, душевну щедрість і безмежне терпіння. Без вашої щоденної праці неможливе створення сильної і квітучої Сміли.
Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, миру і добра, прекрасних, наповнених позитивними емоціями і гармонією днів! Нехай кожна мить вашого життя буде осяяна любов`ю, турботою близьких, новими враженнями, яскравими емоціями, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт. Хай збудуться всі ваші заповітні мрії. Нехай з вами буде все найдорожче, що може дарувати Господь Бог!

З повагою секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *