Зі Сміли «Штурм» перенісся у Черкаси

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм-2016» відбувся минулими вихідними у Черкаському Палаці культури «Дружба» народів. До цього це творче змагання талановитих дітей та молоді багато років поспіль мав смілянську «прописку». Саме у Смілі фестиваль народився і набирав обертів. На «Штурм» цього разу приїхало понад 600 учасників. Гала-концерт зібрав у «Дружбі народів» аншлаг.

Керівник культурно-просвітницького центру «Штурм», продюсер Валентин Бородій наголосив, що «Штурм» отримав офіційно статус міжнародного від Міністерства культури України, наступного року буде зареєстровано номер і отримає державну підтримку. Фестиваль вийшов на дуже високий рівень у всіх відношеннях – це талановиті учасники, високого ґатунку журі, чудова організація, солідний призовий фонд.

На гала-концерті вручено два Гран-прі, понад 110 лауреатських премій, велику кількість спеціальних призів у різних номінаціях, подарунки та сертифікати від партнерів, спонсорів, членів журі та почесних гостей.

Відбувся фестиваль за участі та підтримки Міністерства культури України, обласного Центру народної творчості, Смілянського міського відділу культури та організаторів Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміла, культурно-просвітницького центру «Штурм», зразкової вокальної студії «Юність» БДЮТ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *