Життя у пришкільному таборі: день спорту та пошуку скарбів рідного краю

DSCN9595_resizeУчні пришкільного відпочинкового табору  «Сонечко» школи №3-колегіуму цікаво та весело провели ще один день. Дітлахи початкової школи подорожували країною Спортландією. Різноманітні естафети, біг з перешкодами, змагання по зупинках, веселі рухливі вправи дали заряд бадьорості на цілий день.

Учні старших класів шукали скарби рідного краю. Участь у квесті дала дітям можливість не лише поглибити та перевірити свої знання історії, культури, звичаїв, мови рідної країни, а й, знайшовши казковий скарб. мріяти у майбутньому стати заможними, сильними, здоровими  громадянами  нашої держави.

IMG_20180605_085855_resizeЗагін творчо обдарованих «Ерудит» у віртуальній лабораторії  «Ейнштейн» разом з вчителем біології Інною Володимирівною Галетою досліджував клітинну структуру рослин, вивчаючи її за допомогою цифрового мікроскопа. Результати досліджень узагальнили в презентаціях.

Цього ж дня мовний загін «Yellow Submarine. Travellers  Discovery Camp»  розпочав день, як зазвичай, з табірної пісні, енерджайзерів, ігор, квесту. Діти цього разу подорожували до Польщі. Учні більш детально ознайомилися з містами цієї країни, її звичаями, традиціями, культурою, яка дуже схожа на українську. Переглянули відео матеріали. Підсумковим етапом було проходження цікавого тесту на знання історії та географії Польщі, який підвів логічний підсумок дня.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *