Жителям Тернівської ОТГ розповіли про нововведення у пенсійному законодавстві

78472892_855887391509768_3200475471380742144_o27 листопада головний спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Альона Шульгіна провела виїзний прийом громадян в Тернівській об’єднаній територіальній громаді. На прийом звернулися 4 особи.

Громадян цікавили питання про перерахунок пенсії у зв’язку із звільненням, підвищення пенсії після перерахунку пенсії, як зараховується колгоспний стаж та про розмір пенсії особисто у пенсіонера.

Також відвідувачів ознайомили з послугою, яку запровадив Пенсійний фонд України – подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. Альона Шульгіна наголосила, що впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян із Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.
Кожен відвідувач отримав інформаційні буклети.

Довідково: з початку року в Тернівській ОТГ на прийомі побували 15 осіб.

Загалом, до складу Тернівської об’єднаної територіальної громади увійшли 7 сіл Смілянського району – Тернівка, Мала Смілянка, Попівка, Сердюківка, с. Холоднянське, с. Миколаївка.

Населення громади налічує 11472 осіб, серед яких 1682 мешканців пенсіонери.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *