Жителям сіл роз’яснили, що робити, якщо є спори щодо меж сусідніх ділянок землі

земліОстаннім часом все більше землевласників стикаються з ситуацією, коли при межі їхньої та сусідніх ділянок «накладаються». Саме питанню межових спорів 27 травня присвятили зустріч в селі Моринці фахівці Смілянського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Участь у заході взяли заступник директора Смілянського центру з надання БВПД Олександр Дячук, головний спеціаліст відділу правовпросвітництва та надння правової допомоги Олена Сокол та начальник відділу «Звенигородське бюро правової допомоги» Ольга Винарська.

Власникам землі наголосили, встановлення меж земельної ділянки на місцевості – це визначення за допомогою геодезичних пристроїв місцезнаходження поворотних точок меж ділянки та їх закріплення межовими знаками.

Законодавством передбачено, що закріплення межовими знаками меж земельної ділянки на місцевості здійснюється виконавцем у присутності власника або користувача землі та власників суміжних земельних ділянок.

Особливу увагу було приділено межовим спорам. Адже випадки, коли межі суміжних ділянок накладаються одна на одну непоодинокі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *