Жителям Черкащини за три місяці видали понад 17 мільйонів гривень «теплих кредитів»

енергозбереження теплоУ травні-липні уповноважені банки (АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк), видали черкащанам 430 «теплих кредитів» на 17,3 млн грн.

Часткову компенсацію відсоткової ставки по кредитах на заходи з енергозбереження за 2016-2020 роки отримали 274 позичальника на понад 414 тис грн., інформує пресслужба Черкаської ОДА.

З моменту старту програми у квітні і по липень цього року українські родини залучили вже майже 850 млн грн «теплих кредитів», зокрема:

  • понад 550 млн грн – на енергоефективні заходи у приватних будинках;
  • майже 270 млн грн – на утеплення ОСББ та ЖБК;
  • більше 18 млн грн – на встановлення твердопаливних котлів.

– Програма «теплих кредитів» залишається дієвим інструментом допомоги родинам та ОСББ, які прагнуть підвищити енергоефективність своїх оселях. Держава компенсує частину кредиту, а родини впроваджують заходи, заощаджують на комунальних послугах та підвищують комфорт, – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

Комплексна термомодернізація будинку дозволяє до 50% заощадити на комунальних послугах.

Нагадуємо, що для включення банком відомостей до зведеного реєстру позичальників та подальшого отримання відшкодування необхідно подати до банку:

  • документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів;
  • документи, що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів (акт виконаних робіт, наданих послуг).
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *