Жителям Черкащини нагадують, як вберегти авто від крадіжки

угон автоПоліцейські Черкащини нагадують, як вберегти автомобіль від крадіжки. Найчастіше автомобільні крадії працюють у нічний час доби. Викрадачі переважно обирають автомобілі, які стоять на території, що не охороняється. Краще рішення проблеми – це гараж. При виборі гаража, потрібно віддавати перевагу гаражним кооперативам з охоронцями. Крім того, гараж необхідно обладнати якісними замками.

Використання механічних та електронних протиугінних пристроїв.

Варто обов’язково обладнати авто протиугінними системами. Найбільш ефективно для захисту автомобіля від угону це поєднання механічних електронних протиугінних пристроїв та звукової сигналізації. Так механічні блокуючі пристрої блокують кермо, коробку передач, педалі автомобіля. При виборі сигналізації звертайте увагу на наявність додаткових пристроїв, що впливають на безпеку. Це, перш за все, іммобілайзер, який блокує двигун в разі спроби викрадення і GPS-модуль, який дозволяє визначити місце розташування авто навіть після викрадення.

Якщо у вас викрали автомобіль, відразу ж сповістіть про цю подію:

Чим швидше надійде повідомлення про крадіжку, тим скоріше будуть зорієнтовані наряди поліції і у злочинців залишиться менше шансів поставити машину на відстій, вивезти її за межі міста чи області.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *