Жителям Черкащини нагадують про державну підтримку тваринництва у домогосподарствах

1_20181012_113410До Управління агропромислового розвитку із початку року надійшло 1988 документів на 3510 голів молодняку великої рогатої худоби. Сума нарахувань склала – 3 млн 58,6 тис. грн..
Селянам, які утримують у своєму домогосподарстві молодняк великої рогатої худоби, цьогоріч з державного бюджету надається спеціальна фінансова допомога.  Щоб отримати її, необхідно виконати такі вимоги:
1. Ідентифікувати та зареєструвати в установленому порядку молодняк великої рогатої худоби, який народився в особистому домогосподарстві;
2. Період утримання молодняку – не менше 4-х місяців;
3. Дотацію виплачують за кожні 4 мвсяці його утримання до 12 міс. віку:

  • віком від 1 до 5 місяців – у розмірі 300 гривень за голову;
  • від 5 до 9 місяців – 700 гривень;
  • від 9 до 13 місяців – 1500 гривень;

Загальний обсяг дотації не перевищує 2500 грн. на одну голову.
Для отримання дотації за молодняк, людина має подати за місцем проживання до сільської, селищної, міської ради або об’єднаної територіальної громади (органу місцевого самоврядування) копії документів:

  • паспорти великої рогатої худоби, видані у встановленому порядку;  а) у разі утримання 10 і більше голів молодняка – виданий у встановленому порядку витяг із єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорт громадянина України;
  • довідку або угоду про відкриття рахунку в банку;
  • документу, що засвідчує реєстрацію у Держреєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) – тобто ідентифікаційний код.

Зазначені документи приймають впродовж бюджетного року згідно з черговістю їхнього надходження, про що роблять відповідний запис у журналі обліку фізичних осіб – власників тварин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *