Жителям Балаклеївської громади розповіли про нові послуги Пенсійного фонду

Спеціаліст Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Ангеліна Мамаєнко провела виїзний прийом громадян на віддаленому робочому місці в Балаклеївській ОТГ.

На прийом до фахівця відділу звернулось 5 осіб, яким надано перелік документів та роз’яснення щодо перерахунку пенсії, виготовлення втраченого пенсійного посвідчення, умова переходу пенсії за віком, виплата пенсії працюючим пенсіонерам.

Ангеліна Мамаєнко розповіла відвідувачам про нові сучасні послуги Пенсійного фонду – СМС-інформування та електронні пенсійні посвідчення.
Крім того, присутні дізналися про впровадження нової послуги на вебпорталі Фонду — призначення пенсії в “один дотик”, що передбачає подання документів для оформлення пенсії дистанційно, в зручних для кожного умовах.

Також присутнім роздали тематичні буклети.

Довідково: з початку року в Балаклеївській ОТГ здійснено 16 виїзних прийомів, прийнято 94 особи. До складу Балаклеївської об’єднаної територіальної громади увійшли 3 села Смілянського району – Балаклея, Текліне, Мале Старосілля. Населення громади налічує 5063 осіб, серед яких 1750 мешканців пенсіонери.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *