Жителька Великої Яблунівки відсвяткувала 103 роки

ì1У селі Велика Яблунівка, зустрічала  гостей на свій 103-й день народження  Марія Іванівна Стеблянко. Тут вона проживає зі своєю дочкою.
З нагоди Дня народження поважну іменинницю прийшли вітати сільський голова  Тетяна Комнатна, заступник голови райдержадміністрації  Сергій Глізнєцов, директор територіального центру  Галина Кравченко та учні місцевої школи разом з вихователем  Галиною Кулик.

Теплі слова вітання, подарунки, вірші, присвячені саме довгожительці Марії Іванівні викликали у бабусі не лише сльози радості, а й щиру подяку, що не забули, прийшли і вшанували її ой, які ж нелегкі літа.

Все життя в роботі, пережила і голод, і війну, яка забрала чоловіка, і відбудову. Гірко наробилася за свій вік, та й донедавна ще й на присадибній ділянці працювала разом з дочкою.

Гості поцікавились у Марії Іванівни, в чому ж секрет її довголіття, не задумуючись відповіла: «В роботі, в русі, мої діти. За роботою не рахувала років». 

А зараз радіє внучці, яка не забуває, завжди на вихідних приїздить, правнукам, що телефонують. Та найбільше дорожить своєю дочкою Любов Дмитрівною, яка вже стільки років доглядає матір, інформує Територіальний центр соціального обслуговування райдержадміністрації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *