Жителів Черкаського району попереджатимуть про відключення світла через СМС

1617959294_nformuvannjaФахівці IT-департаменту ПАТ «Черкасиобленерго» запровадили новий сервіс – безкоштовне SMS-інформування про планові відключення електроенергії. Нині послуга з SMS-інформування діє в рамках пілотного проекту та проходить тестування. Зокрема з квітня цього року сервіс випробовується в Черкаському районі, згодом буде поширений на всі райони Черкаської області.

Щоб підключити послугу, абонент має зателефонувати до кол-центру 24/7 Товариства за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 та повідомити номер телефону, на який буде зручно отримувати SMS-повідомлення. 

Споживачам завчасно до запланованого відключення на мобільні телефони приходитимуть SMS-повідомлення щодо конкретної дати та часу відключення електроенергії. Орієнтовно за 10 днів.

SMS-формат для повідомлень було обрано ПАТ «Черкасиобленерго» таким, щоб  було зручно як власникам смартфонів, так і власникам мобільних телефонів без підтримки інтернету та сучасних програм-додатків для споживачів.

Крім того з квітня запроваджено фотофіксацію (з геоприв’язкою в спеціальному додатку) результатів контрольного огляду показів засобів вимірювання юридичних споживачів, що в свою чергу значно покращить якість обліку споживання електричної енергії, повідомили у ПАТ “Черкасиобленерго”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *