Жителів Черкащини закликають подбати про безпеку на дорозі у темний час доби

Через обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури українські міста та села живуть в режимі економії електроенергії. Вуличні ліхтарі та світлофори також вимикають.

Вимкнення електроенергії істотно впливає на безпеку дорожнього руху. Так, на Черкащині за період трьох місяців сталося 61 ДТП з пішоходами.

Правоохоронці зазначають: у темну пору доби доречними будуть всі засоби, починаючи від ліхтарика, яким ви зможете привернути увагу водія на дорозі.

Одягайте світлий одяг – жовтий або білий. Так відстань вашої видимості для водія збільшиться до 55 м. Це підвищує шанси, що гальмівного шляху буде достатньо для зупинки авто.

Носіть світловідбивні елементи: флікери або браслети, стрічки, нашивки та наліпки для одягу, брелоки на сумки та рюкзаки, спецжилети та сумки. У такому разі водій вас побачить за 150 м та вчасно загальмує.

Заохочуйте дітей одягати флікери та сітловідбивальні елементи.

Правоохоронці також закликають громадян для своїх домашніх улюбленців придбати нашийники, що світяться. Адже вони забезпечать видимість вашого чотирилапого друга у темний час доби.

Позначивши себе на дорозі, ви даєте можливість водіям помітити себе здалеку та вчасно зреагувати на дорожню обстановку, наголошують поліцейські.

Будь помітним. Збережи життя!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.