Жителів Черкащини закликають розрахуватися з боргами, бо їм відключать світло

1629454136_noviniУ ТОВ “Черкасиенергозбут” нагадують, набрав чинності Закон України від 15.07.2021 № 1657-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж».

Статтею 12 скасовано заборону на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі, яка була встановлена на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни.

Відтепер така заборона діятиме лише на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування на території регіонів України, де встановлений «червоний» рівень.

У зв’язку з цим споживачів, які мають заборгованість за спожиту електроенергію, закликають терміново погасити заборгованість, в інакшому випадку об’єкти таких споживачів будуть подані в реєстр на відключення, та відповідно відключені від електропостачання у найкоротші можливі терміни.

Відключення за несплату рахунків потягне за собою додаткові витрати споживача на компенсацію відключення/підключення та оплату нарахованих штрафних санкцій.

Для уникнення такої неприємної ситуації потрібно або в повному розмірі погасити заборгованість (після проведення оплати слід одразу повідомити про це працівників свого центру обслуговування споживачів), або звернутися до свого ЦОС для укладання договору реструктуризації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *