Жителів Черкащини закликають бути обережними на залізниці

обережно залізницяБути обачними та пильними закликають громадян на залізничних переїздах. За минулий рік на переїздах регіональної філії «Одеська залізниця» на Черкащині постраждали від падіння чи ураження струмом 7 осіб. З них 3 – мали летальні наслідки. Серед травмованих – дві дитини до 16 років, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Аби попередити негативні випадки, фахівці регіональної філії «Одеська залізниця» постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, воєнна відомча охорона проводить рейди. Так, з початку року, за результатами рейдів, за територію об’єктів вивели понад 600 осіб.

Щорічно регіональна філія передбачає значні кошти для облаштування пішохідних переходів, переїздів, встановлення огородження по станціях, виготовлення друкованої інформаційної продукції, попереджувальних знаків безпеки.

У регіональній філії «Одеська залізниця» закликає громадян бути обережними та обачними на залізниці, дбати про свою безпеку та дослухатися до інструкцій та правил безпеки, які оголошують на станціях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *