Жителів Черкащини просять бути пильними та інформувати про підозрілих осіб

9a1d23be68eaЗ метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій жителів Черкащини просять бути пильними й інформувати правоохоронні органи про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби, а також використання технічних засобів спостереження (безпілотних літальних пристроїв та ін.).

Особливу увагу слід звертати на осіб, поведінка яких насторожує. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об’єктів стратегічної інфраструктури нашої держави (військові частини, будівлі підприємств, організацій чи установ, у т.ч. органів державної влади та місцевого самоврядування, місць масового скупчення людей тощо).

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, інформації про їх наміри здійснити дівяльність на шкоду національним інтересам України просимо повідомити про це Управління Служби безпеки України в Черкаській області за номером «гарячої лінії» (0472) 37-92-44 або ГУ НП в Черкаській області за номером «102».

Управління взаємозв’язків з громадськістю та інформаційної діяльності
Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *