Жителі понад 6 тисяч домогосподарств у Смілі користуються субсидіями

У Смілі спеціалісти Управління наполегливо працюють над виконанням державної Програми щодо соціального захисту незахищених верств населення шляхом призначення різних видів державних соціальних допомог, компенсаційних виплат та житлових субсидій.

Так, у листопаді залучено з Державного бюджету для виплати допомоги малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю, опікунам на підопічних дітей та іншим категоріям одержувачів допомог кошти в сумі 10 524 200 грн.

Нині 6291 домогосподарство Сміли користується житловими субсидіями. Лише за жовтень було виплачено житлових субсидій на суму 5 042 209 грн.

До Сміли продовжують прибувати внутрішньо переміщені особи. За два тижні листопада на облік взято 46 внутрішньо переміщених осіб та нараховано допомогу на проживання 3236 сім’ям внутрішньо переміщених осіб на суму 10 204 000 грн.

Всього на обліку в Смілі перебуває 6947 внутрішньо переміщених осіб, з якими проводиться постійна робота з питань їх права на інші види соціальних гарантій, можливості оформлення житлових субсидій, отримання гуманітарної допомоги та надання будь-якої іншої консультативної роботи.

За жовтень сформовано перелік для отримання компенсації витрат на житлово-комунальні послуги на 321 особу, що розмістили внутрішньо переміщених осіб.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.