Жителі нашої області отримали понад 3 мільярда гривень соціальної допомоги

изображение_viber_2021-03-04_15-03-13-768x544Соціальна підтримка громадян, зокрема осіб з інвалідністю, ветеранів, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших категорій, охоплення їх якісними й доступними соціальними послугами. Ці та низку інших питань розглянули під час підсумкової колегії Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації.

Соціальну допомогу від держави за минулий рік надали майже 245 тисячам сімей Черкащини. Сума сягає майже 3,2 млрд грн.

Житлову субсидію на кінець року отримували 174,6 тис. домогосподарств області. При цьому, у зв’язку з карантинними обмеженнями, її призначення на наступний період усім домогосподарствам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 років, здійснили без звернень громадян.

Забезпечили призначення, перерахунок і виплату різних видів державної соціальної допомоги.

Керівник Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало поінформував, що також запровадили надання цільової грошової компенсаційної виплати одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка“. У результаті 2 312 черкащанам призначили компенсацію у 2020 році.

На засіданні йшлося про підтримку атовців, в тому числі їхню професійну адаптацію, забезпечення житлом, також підтримку вразливих категорій населення, мова йшла і про діяльність інтернатних закладів, терцентрів, підтримку громадських організацій та ін.

Також опрацювали питання готовності інтернатних установ до проведення вакцинації проти коронавірусної хвороби.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *