Жителі громад дізналися, де можна працевлаштуватися та вивчитися

zolotarovПід час роботи у с. Мала Смілянка, Олександр Золотарьов завітав на консультаційний захід для жителів громади. Він працював оператором станків з числовим програмним управлінням, механізатором. Коли чоловік залишився без роботи, то вирішив взяти участь у громадських роботах.

Чоловік розповідає: “Я продовжую шукати постійну роботу. Коли фахівці центру зайнятості повідомили про актуальні вакансії, мене зацікавила робота на заводі. Там пропонують в’язати джгути для комплектуючих автомобілів, навчають на робочому місці і пропонують хорошу зарплату. Я взяв буклет від цього роботодавця, можливо схожу на співбесіду.”

Лариса Задорожна – заступниця начальниці відділу організації працевлаштування населення: “Ми пропонуємо роботу для складачів поїздів, регулювальників швидкості руху вагонів, слюсарів, продавців, електромонтерів, підсобних робітників, в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Таких вакансій зараз найбільше.”

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних: “Запрошуємо бажаючих здобути фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та швачок. Навчання на трактористів відбувається у м. Золотоноша в ДПТНЗ Черкаський навчальний центр МінАП та продовольства України. Швачок навчають у м. Сміла в ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.”

Юлія Осика – заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями: “Роботодавцям ми пропонуємо відвідувати семінари та тренінги від центру зайнятості. На них можна навчитися, освіжити знання чи поділитися власним досвідом з маркетингу та управління, корпоративної культури, тайм-менеджменту. На таких заходах роботодавці регіону знайомляться одне з одним та мають змогу запускати спільні проекти. Також ми розповідаємо про послуги від центру зайнятості та в якому випадку можна отримати компенсацію з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Ангеліна Хоменко, 

фахівчиня Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *