Жителі Черкащини стали менше хворіти на особливо небезпечні хвороби

хворобаУ Черкаському обласному лабораторному центрі МОЗ України оприлюднили результати щомісячного моніторингу захворюваності на особливо небезпечні інфекції за 10 місяців 2019 року. Так, захворювання на сибірку, бруцельоз, висипний тиф, сказ та туляремію в області не реєструвались.

На 37,4% зменшилась в області захворюваність на хворобу Лайма. Так, зареєстровано 288 випадків захворювання проти 460 за аналогічний період 2018 року. 

Захворюваність на лептоспіроз залишилась на рівні минулого року. Зареєстровано 5 випадків захворювання. Менше стали хворіти на Черкащині і на активний туберкульоз органів дихання зменшилась на 4%. Зареєстровано 408 випадків проти 425.

Втім, найвищі інтенсивні показники в м. Сміла, а також Смілянському, Катеринопільському, Городищенському, Лисянському та Уманському районах.

Зменшився показник ураженості населення педикульозом на 16,7%. Найвищі показники ураженості в м. Сміла, Лисянському, Кам’янському, Шполянському та Чорнобаївському районах.

У вогнищах проведені всі необхідні протиепідемічні заходи. Повторні захворювання не реєструвались.

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України продовжує моніторинг стану захворюваності на особливо небезпечні інфекції в області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *