Жителі Черкащини 140 разів скаржилися на порушення санітарного законодавства

Упродовж  2018-ого року до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та його територіальних підрозділів надійшло 140 звернень від громадян, які  скаржилися на порушення чинного санітарного законодавства у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. Майже третина звернень була від  жителів Черкас, по 6-8 звернень  – від жителів Сміли, Умані, а також Уманського, Звенигородського, Драбівського та  Черкаського районів.

 Найчастіше у зверненнях йшлося про:

– погіршення умов проживання, пов’язаних із забрудненням атмосферного повітря внаслідок експлуатації промислових, сільськогосподарських підприємств, інших об’єктів;

– погіршення умов проживання, пов’язаних із шумовим навантаженням, недотримання вимог законодавства під час розміщення та будівництва об’єктів;

– неналежне утримання територій, житлових та нежитлових приміщень в житлових та громадських будівлях;

– незадовільну якість питної води;

– порушення чинного законодавства щодо охорони поверхневих водойм;

– порушення законодавства щодо поводження з пестицидами і агрохімікатами.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Черкаській області на адресу Міністерства охорони здоров`я України було направлено 13 запитів щодо погодження позапланових перевірок  з метою розгляду звернень фізичних осіб про порушення суб’єктом господарювання їхніх законних прав. Проте згоди на їх проведення отримано не було.

За результатами 27 комісійних перевірок, суб’єктам господарювання направили 19 пропозицій  щодо усунення порушень санітарного законодавства, до органів влади адресовано 39 листів з відповідними пропозиціями щодо вирішення проблемних питань.

 З урахуванням повноважень Держпродспоживслужби на підставі ч. 3, ст. 7 Закону України «Про звернення громадян» 17 звернень надіслано для розгляду за належністю, а  заявникам надані письмові відповіді, інформують у головному управлінні Держпродспоживслужби у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *