Житель Черкащини отримав перший паспорт у 35 років

Жителю Черкащини 35 років, але тільки нині він отримав свій перший паспорт громадянина України у формі картки. Для оформлення документа, який його однолітки отримали ще у 16 років, Івану довелося пройти процедуру встановлення особи.

Працівники Золотоніського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС провели необхідні заходи щодо ідентифікації та встановлення особи чоловіка. Це було завдання не з легких, адже народився Іван на Кіровоградщині, потім проживав із батьками на Полтавщині та Дніпропетровщині. У березні 2023 року оселився у Золотоніському районі на Черкащині.

Допомогу у проведенні процедури встановлення особи надавала адвокат Благодійного фонду «Право на захист» Олена Сібільова.

За результатами перевірок міграційники ідентифікували особу Івана та допомогли в оформленні першої ID-картки.

Чоловік розповів, що паспорт громадянина України не оформлював раніше, оскільки потрапив у складні життєві обставини. У листопаді 2023 року звернувся до міграційників за допомогою, адже для посвідчення особи отримання паспорта стало для нього вкрай важливим.

Міграційники зазначають, для оформлення особі паспорта вперше після досягнення 18-річного віку без подання документів з фотозображенням особи, виданих уповноваженими органами, установами, організаціями міграційники проводять процедуру встановлення особи. Строк проведення процедури встановлення особи не повинен перевищувати двох місяців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.