Журналістська спільнота Черкащини збідніла – завершив свій земний шлях знаний багатьма у різних куточках нашого краю Андрій Тихонович Глущенко. Особистість. Журналіст. Колега. Друг.

Рівно три місяці тому 25 липня Андрій Тихонович приймав вітання з ювілеєм – 75-річчям з дня народження. А 25 жовтня його серце перестало битися… 

Андрій Глущенко із когорти тих майстрів пера, які упродовж свого життя не зраджували професії – у пресі майже півстоліття (із 1974 р.), понад 40 років у Національній спілці журналістів України.

Закінчив факультет журналістики Київського державного університету, працював власним кореспондентом обласної газети «Черкаська правда» (нині «Черкаський край»), редактором багатотиражної газети «Імпульс» радіоприладного заводу «Оризон», у Смілянській міськрайонній газеті «Червоний стяг» («Смілянські обрії»), а перед виходом на заслужений відпочинок – на посаді головного редактора цього періодичного видання.  Співпрацював із регіональною газетою «Сміла», КП «Медіа-центр», радіо і телестудією «Тясмин», всеукраїнськими та місцевими медіа. Його матеріали увійшли у книги «Сміла. Крізь минуле вдивляємося в минуле», «Сміла; край притясминський» та ін. 

Андрiй Глущенко жив журналістикою, любив свою роботу, досліджував історію рідного краю, був у постійному пошуку свіжої інформації та цікавих людей. 

Домовлялися, що цієї осені він продовжить писати для газети…  Не відпускає гіркий смуток: не договорили, не дозустрічалися, скільки задумів не здійснили… Його  прекрасні матеріали залишаться в творчому доробку, а найголовніше – в душах читачів.

Збережеться пам’ять – незгасна, світла і життєдайна, яким був і сам Андрій Тихонович Глущенко… Він народився 25 липня 1948 року у селі Малий Бузуків на Смілянщині. Там і спочине вічним сном.  

Ятрить душу невідворотність втрати.  

Щирі співчуття родині, друзям, колегам, усім тим, хто знав і цінував  Андрія Тихоновича Глущенка.

Колективи КП «Медіа-центр»,

газети «Сміла», телерадіомовної студії «Тясмин»,

літературного об’єднання «Тясмин»,Смілянської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України, ветерани смілянської журналістики.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.