Жнива, ремонт доріг та допомога постраждалим областям – пріоритет у Черкаському районі

У Черкаській РВА під головуванням начальниці адміністрації Валерії Бандурко, відбулася апаратна нарад з керівниками структурних підрозділів.

Як зазначили на нараді, Черкащина долучилася до національної ініціативи, що має назву «Пліч-о-пліч». У координації з Офісом Президента України тилові області підставляють плече регіонам, які були в окупації. Згуртувалися для допомоги.

У сільськогосподарських підприємствах Черкаського району тривають жниво-збиральні роботи. Незважаючи на дещо несприятливі погодні умови, сподіваємось на урожай на рівні минулорічного.

На дорогах державного та місцевого значення підрядними організаціями здійснюються ремонтні роботи дорожнього полотна найнеобхідніших ділянок. Також проводиться обкошування узбіч.

Кількість внутрішньо переміщених осіб у Черкаському районі  – 59719 осіб, з них у Черкасах – 29775, Смілі – 6693, Каневі – 3894.

Волонтери продовжують поповнювати районних хаб-склад гуманітарною допомогою. Отримане передають за потреби для Сил оборони та потребуючим категоріям громадян. Нині відвантажили допомогу Березняківській громаді. На черзі – Бобрицька громада.

Також на нараді нагади, що у Черкаському районі працює гаряча лінія допомоги. Якщо є потреба – можна зателеофнувати за номерами: 068 277 48 20, 063 051 37 08, 0 4733 2 00 60.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.