Життя та безпека дітей – головний напрямок діяльності навчальних закладів

Щоденно у світі та в нашій державі виникають різноманітні надзвичайні ситуації природного, техногенного соціального та воєнного характеру, під час яких знищуються матеріальні цінності, травмуються та гинуть люди.

Наслідки будь-якої надзвичайної ситуації у великій мірі залежать від уміння людей правильно діяти в разі її виникнення. З метою закріплення отриманих теоретичних знань, про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля які отримали учні під час вивчення предметів «Захист Вітчизни», «Охорона праці» в ДНЗ «Смілянський ЦППРК».

29 квітня 2016 року в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» був проведений «День цивільного захисту». Розпочався захід із лінійки, на якій директор навчального закладу Дякон В.М. відмітив, що під час проведення цього заходу дії будуть спрямовані на формуванні у особового складу таких морально – психологічних якостей як відвага, витримка, дисциплінованість, взаємовиручка.

Під час проведення «Дня цивільного захисту» були практично відпрацьовані особовим складом навчального закладу дії у надзвичайних ситуаціях, надання першої медичної допомоги, користування засобами індивідуального захисту.

По підсумках проведення «Дня цивільного захисту» кращі групи були заохочені солодощами, а кращі учні нагороджені грамотами.

Джерело: Смілянський ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *