За публічного обвинувачення прокурорів Уманської прокуратури суд визнав винною жительку Уманського району за фактом шахрайства, а саме заволодіння бюджетними коштами у виді соціальної допомоги.
Прокурор у суді довів, що 40-річна жінка перебуваючи у фактичних шлюбних відносинах та виховуючи дітей спільно з чоловіком, впродовж 2009-2023 років зверталась до місцевих органів соціального захисту із заявами про отримання державної допомоги як одинока мати. Таким чином вона отримала з бюджету кошти на загальну суму понад 190 тисяч гривень
Вироком суду особу визнано винною та призначено покарання у виді позбавлення волі на 1 рік, від відбування якого звільнено з однорічним іспитовим строком.
Разом з обвинувальним актом прокурори скерували до суду позов про стягнення на користь держави незаконно одержаних коштів. Позов було повністю задоволено, повідомили в обласній прокуратурі.
Залишити відповідь