Жінка, яка шахрайським шляхом отримала землю, постане перед судом

перевірки земляПрокурори Смілянської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки одного із сіл Київської області за заволодіння земельною ділянкою площею 0,084 га (ч. 1 ст. 190 КК України).

Встановлено, що жінка, приховавши відомості про те, що вже скористалася правом безоплатної передачі їй земельної ділянки для будівництва жилого будинку, господарських будівель та споруд, у порушення вимог ч. 4 ст. 116 Земельного кодексу України, звернулася із заявою до однієї із сільських рад Черкаського району про затвердження їй документації із землеустрою ще однієї ділянки площею 0,084 га для будівництва і обслуговування будинку, господарських будівель та споруд.

У подальшому зазначену ділянку було передано безоплатно у приватну власність.

На виконання рішення Канівського суду державну реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку скасовано, її повернуто до комунальної власності.

За шахрайство, пов’язане із землею обвинуваченій може загрожувати штраф від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські або виправні роботи, у гіршому випадку – до трьох років обмеження волі, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.