Жінка у бізнесі: історія смілянської підприємниці Галини Хан

Галина Хан – колишня клієнтка Смілянського міськрайонного центру зайнятості, а зараз – успішний роботодавець, який створює нові робочі місця.

Коли Галина залишилася без роботи, то за допомогою у працевлаштуванні звернулася до міськрайонного центру зайнятості. За професією жінка складальник радіодеталей, але за фахом знайти роботу їй так і не вдалося.

Жінка вирішила змінити професію і за сприяння центру зайнятості працевлаштувалася продавцем продовольчих товарів. Пропрацювавши деякий час у магазині, вирішила спробувати себе у ролі підприємниці.

Звільнившись з роботи, Галина відкрила власний магазин і знову звернулася до центру зайнятості за допомогою, але вже для того, щоб підібрати персонал.

Фахівці центру зайнятості надали роботодавцю консультацію щодо можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску та допомогли підібрати кадри з числа безробітних громадян.

За 1 рік роботи магазину створено 4 нові робочі місця, на які були працевлаштовані безробітні. За працевлаштування 2 безробітних, підприємниця отримує компенсацію єдиного соціального внеску.

Загалом, протягом 2020 року 6 приватним підприємцям Смілянщини надано компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування 8 безробітних.

Відповідний вид послуг – не лише крок у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, але й стимул до створення нових робочих місць та потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення, інформують у Смілянському центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *