Жінка хотіла убезпечитися від зловмисників, а натомість стала їх жертвою

Найчастіше шахраї зловживають довірою жертв, телефонують та пропонують фінансові послуги, або просять назвати особисту інформацію щодо карткових рахунків.

Жертвою такої афери стала 39-річна мешканка Черкас. Їй на мобільний телефон зателефонував невідомий, представившись представником однієї з телефонних компаній, запропонував убезпечити мобільний телефон від можливих зловмисників, після чого за допомогою роботизуючого дзвінка жінка підтвердила дану пропозицію та на мобільному пристрої зник зв’язок. Після чого з її банківського рахунку зникли майже 47 тисяч гривень.

Те, що поповнила гаманець шахраїв, потерпіла зрозуміла після того, як з її рахунку зникли гроші.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи по встановлення осіб, причетних до афери.

Поліцейські радять бути дуже обережними та не довіряти незнайомим людям, які звертаються до вас з фінансовими пропозиціями.

Завжди перевіряйте достовірність будь-яких запитів, які ви отримуєте, особливо якщо вони стосуються грошових операцій або особистих даних.

Якщо ви стали жертвою шахрайства, негайно повідомте про це поліцію. Ми рекомендуємо вам також зв’язатися з вашим банком або кредитною організацією, щоб повідомити їх про будь-які підозрілі транзакції чи запити на ваші фінансові дані.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.