Згадати все

z01Відбувся традиційний вечір-зустріч випускників гімназії. Цьогорічна тема: “Згадати все”. Директор Олена Олегівна Дзевульська розповіла про сьогоднішні успіхи навчального закладу. А потім усі ділилися спогадами про шкільні роки, дякували вчителям за вдалий старт у доросле життя, розповідали про досягнення, плани, мрії.

Випускники, що закінчили школу 20 років тому, зібралися на своєрідний ювілей і привітали всіх учителів словами вдячності, трояндами і тортом із зображенням гімназії. Їх класні керівники Ніна Максимівна Шерстюк і Тетяна Іванівна Цибко згадували особливості класів, кумедні випадки зі шкільного життя. Для Тетяни Іванівни Цибко гімназія – особливий навчальний заклад, адже сама навчалася тут із 1945 року, а потім працювала піонервожатою і вчителем. Найстаршу ученицю гімназії присутні привітали оплесками.

Естафету підхопили випускники, що закінчили школу 30 років тому. Вони назвали її школою сімейного типу, адже тут навчалися їхні брати і сестри, діти. Сюди ж приведуть онуків. Традиції та інновації – ось у чому привабливість гімназії.

Під час зустрічі було влаштовано жартівливе соцопитування. Сьогоднішні гімназисти продемонстрували свої таланти у концертній програмі. Було облаштовано фотозону, аби у кадрі зупинити мить радості від зустрічі. Школа ніколи не прощається зі своїми випускниками. Тримаймо зв’язок!

Прес-центр гімназії

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *