Згідно з новими тарифами, в середньому вартість тепла в Україні в розрахунку на 1 кв м становитиме 10-11 грн

Як повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), послуга з централізованого опалення розраховувалася окремо для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії (грн/Гкал) і для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку теплової енергії (грн/кв. м в місяць, протягом якого надається послуга. Для певної частини теплопостачальних організацій розраховувалися двоставкові тарифи на послуги централізованого опалення.

Згідно з новими тарифами, в середньому вартість тепла в розрахунку на 1 кв м становитиме 10-11 грн. Тепер вартість опалення двокімнатної «хрущовки» складе 500 гривень в місяць.

У різних регіонах вартість тепла буде значно різнитися. Найвищі тарифи серед обласних центрів і великих міст будуть у Кривому Розі (12,94 грн), Кіровограді (12,35 грн) і Сумах (11,73 грн). Менше за все доведеться платити мешканцям таких міст як: Івано-Франківськ (5,69 грн), Львів (6,08 грн), Вінниця (6,25 грн).

Влітку Нацкомпослуг підвищила тарифи на опалення для киян з 2,91-3,1 грн/кв. м (протягом усього року) до 9,22 грн/кв. м (протягом 6 міс.).

Тоді ж Нацкомпослуг підвищила тариф на опалення для споживачів з лічильниками на 48-58% – до 375,3 грн/Гкал (з ПДВ). До того він був зафіксований на рівні 237,7-253,15 грн/Гкал (в залежності від термінів оплати).

Раніше українці платили за опалення на протязі всього року, навіть у теплу пору, коли послуги з опалення не надавалися. Тепер, згідно з рішенням НКРЕКУ, плата за опалення буде здійснюватися тільки за фактом надання послуг – протягом шести місяців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *