Земля у Смілянському районі – одна із найдешевших для оренди

паї-816x480За надані в користування 2018 року земельні ділянки на території Черкаської області власники паїв отримали 2 млрд 812 млн грн, що становить 100% від загальної нарахованої суми. Про це інформують у головному управлінні Держгеокдастру у Черкаській області.

Найбільше заплатили за оренду землі в Звенигородському, Корсунь-Шевченківському, Городищенському, Золотоніському, Драбівському та Катеринопільському районах. Тут оренда 1 гектара землі коштує понад 4 тисячі гривень. Найменше заплатили за оренду землі у Смілянському, Монастирищенському та Черкаському районах.

Зокрема, у Смілянському районі оренда 1 гектара землі коштувала 2437 грн.

Загалом, середній розмір орендної плати за земельні паї на Черкащині торік становив 3559 грн за гектар, або 8,7% від нормативної грошової оцінки земель, переданих в оренду. За підсумками 2017 року в Черкаській області за гектар орендованої землі в середньому платили 2962 грн (7,31% від НГО), а 2016 року – 2253 грн (5,58% від НГО). Загалом 2018 року перебувало в оренді 312,8 тис. земельних ділянок, земельних часток площею 790 тис. гектарів.

Довідково:

Відповідно до ст. 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки – це засноване на договорі строкове платне володіння й користування земельною ділянкою, що необхідна орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності. Земельні ділянки можуть передаватися в оренду громадянам і юридичним особам України, іноземцям і особам без громадянства, іноземним юридичним особам, міжнародним об’єднанням і організаціям, а також іноземним державам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *