Земляків-захисників провели останнім шляхом у громадах Черкащини

Громади Черкаського району провели в останню путь воїнів, які поклали життя за Україну. У Черкасах назавжди попрощалися з воїнами – Віталієм Шевцовим та Михайлом Семенюком.

Віталій Шевцов – бойовий медик. У січні 2023 року був призваний до лав ЗСУ. Служив на посаді старшого бойового медика у десантно-штурмовій бригаді. Життя воїна обірвалося у Запорізькій області. Після бойового завдання Віталій повернувся за трьома пораненими товаришами, які не змогли самостійно вийти. Потрапив з хлопцями в оточення, прийняв нерівний бій. Ворог забрав життя Героя у віці 30 років.

Михайло Семенюк – заступник командира бойової машини, навідник-оператор у механізованому батальйон. Загинув під час бойового завдання із виявлення та знищення сил противника, отримав поранення, не сумісне з життям. Йому назавжди залишилося 42 роки.

У Городищенській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олексієм Чуєнко.

Олексій Чуєнко – гранатометник 3 механізованого відділення 3 механізованого взводу 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону. Загинув виконуючи бойове завдання задля збереження цілісності нашої держави у 49 років.

У Бобрицькій громаді назавжди попрощалися з воїном Сергієм Горовим. Водій БМП мотострілкової бригади. У 2015 – 2016 роках брав участь в АТО, а з 24 лютого 2022 року Сергій разом із своїм сином Віталієм стали на захист нашої Батьківщини. Захиснику було 52 роки.

У Будищенській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олександром Матюніним. Чоловік виконував важливі завдання із захисту нашої держави. Мав вірних побратимів і був вірним їм до останнього подиху. Загинув у 37 років.

У Березняківській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олегом Ступніком. Молодший сержант, бойовий медик 1 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону. Загинув в результаті здійснення противником авіаудару по позиціям підрозділу. Захиснику було 43 роки.

У Камʼянській громаді назавжди попрощалися з воїном – Олександром Будашем, виконував важливі завдання із захисту нашої держави. Мав вірних побратимів і був вірним їм до останнього подиху. Воїн віддав своє життя за Батьківщину біля села Павлівка, Донецької області. Йому було 32 роки.

У Корсунь-Шевченківський громаді назавжди попрощалися з воїном Олександром Гладишенком. Старший сержант Збройних Сил України. З перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України, щоб захистити життя своїх дітей, своїх рідних, близьких, кожного з нас. 27 липня 2023 року воїн поліг смертю хоробрих на Запорізькому напрямку, виявивши стійкість та мужність під час виконання бойового завдання, до останнього подиху був вірний військовій присязі. Чоловіку було 36 років.

Вічна пам’ять Героям, які полягли за Україну. Памʼятаємо якою ціною ми виборюємо перемогу над підлим і цинічним ворогом!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.