Землевпорядна служба Черкащини цього року надала адмінпослуг на більше як 600 тисяч гривень

послугиЗа І квартал 2019 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали громадянам і юридичним особам 39216 адміністративних послуг, із яких більшість – 83,3% (32663 шт.) – безоплатно. За платні послуги (6553 шт.) до бюджетів різних рівнів землевпорядники спрямували 642,8 тис. грн., інформують у  Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Найбільше коштів, майже 595,3 тис. грн, надійшло до бюджетів за надання 6254 витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК). Також 23 тис. грн сплачено за державну експертизу землевпорядної документації (201 шт.).

Серед безоплатних послуг найпоширеніші запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (11471) й видачі витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (8415).

Довідка: відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *