Землевласникам нагадують, як захистити свої права

179686089_3976319409125903_4399529380018192274_nАби сприяти дотриманню прав землевласників, 27 квітня Смілянський центр з надання БВПД у межах проєкту «Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» провели виїзд до Рижанівського старостинства та провели лекцію для власників земельних паїв та працівникам ОМС.

Лекцію присвятили темі захисту прав землевласників. Учасникам зустрічі нагадали, за положеннями Земельного кодексу, власник земельної ділянки чи землекористувач може вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть, якщо ці порушення не пов’язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, а також на відшкодування завданих збитків. Важливо знати, що захист прав на землю відбувається в адміністративному та судовому порядку.

Також фахівці центру нагадали про шляхи захисту прав громадян і юридичних осіб на земельні ділянки. А це, зокрема, визнання прав, відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, визнання угоди недійсною, відшкодування заподіяних збитків та застосування інших законних способів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *