Здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства у Смілі

Як повідомляє в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в м. Смілі  М.О. Литви, впродовж І півріччя цього року їхніми фахівцями в рамках державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  проведено 16 позапланових перевірок об’єктів нагляду,  всі за заявами суб’єктів господарювання, порушення вимог санітарного законодавства виявлені на 13% перевірених об’єктів.   Прийнято участь в 30 комісійних перевірках  з іншими відомствами.

У 47% перевірок виявлені порушення санітарно-гігієнічних вимог і правил. З початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії фахівцями Держпродспоживслужби взято участь у  перевірках 22 оздоровчих та відпочинкових закладів міста, порушення виявлені на 36% перевірених об’єктів.

За результатами проведених позапланових обстежень та комісійних перевірок  керівникам суб’єктів господарювання направлено 5 приписів, 10 інформаційних листів з пропозиціями  усунення порушень санітарного законодавства, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, установ, організацій направлено 24 інформації з аналітичними, методичними матеріалами та пропозиціями щодо усунення порушень санітарного законодавства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.