Збірна тероборони області змагатиметься за першість у військовій підготовці

DSC_0440-768x512Тактика та орієнтування на місцевості, стрільби та перша медична допомога. Все це відпрацьовували учасники збірної області з територіальної оборони. Нині вони змагаються за вихід до фіналу змагань серед кращих стрілецьких підрозділів України, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Загалом до складу збірної увійшли 27 резервістів з усіх районів Черкащини. Упродовж двох днів вони відпрацьовували необхідні навички з військової дисципліни. Заняття проходили на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота.

відбудуться змагання на кращий стрілецький підрозділ територіальної оборони. Участь візьмуть Черкаська, Чернігівська, Київська, Сумська, Житомирська та Полтавська області. Це – перший етап. За результатами змагань, дві кращі команди вже будуть змагатися у фіналі на всеукраїнському рівні.

Учасники підрозділів територіальної оборони області проходять відповідні навчання двічі на місяць, відзначає командир батальйону територіальної оборони Черкаського району Сергій Лимар. Із 2018 року пройшли таку підготовку понад 500 осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.