Збірна депутатів та сільських голів гідно представили Смілянський район на спартакіаді

Єднання, командна робота та цілеспрямованість – єдина формула перемоги. Самоідентифікація кожного народу, його здатність об’єднатись за для спільної мети є запорукою плідної, а головне, ефективної праці. Завдання лідера на кожному щаблі і у кожній ланці держави, віднайти можливість зібрати під спільними знаменами якомога більше «багнетів».

Створивши більшість в сесійній залі, голові районної ради Володимиру Грошеву, довелось знову проявити свої лідерські якості, щоб захистити честь Смілянського району на зональних змаганнях спартакіади серед депутатів місцевих рад. 23 квітня збірна команда депутатів (Римський Ігор, Шевцов Павло, Шулежко Анатолій, Придаток Яніна, Чернаєнко Іван) та сільських голів (Ковальська сільська рада Василь Ярута, Балаклеївська сільська рада Ростислав Ситнік, Сунківська сільська рада Володимир Дорошенко, Санжариська сільська рада Юрій Черненко), вирушила до м. Звенигородка, щоб засвідчити свою здатність перемагати не тільки на виборчих округах, а й на спортивних майданчиках також.

Програма цьогорічної спартакіади передбачала собою вже досить знайомий перелік змагань: шахи, шашки, настільний теніс, міні-футбол та волейбол. Команди з восьми районів та міст обласного підпорядкування вступили в боротьбу за можливість взяти участь в фіналі, що проходитиме в м. Городище, 28 травня.

З досить вагомими аргументами на перемогу, виступили депутати у змаганнях з міні-футболу. Отримавши лише одну поразку від команди з Корсунщини, районні футболісти стрімко наближались до призерських лаврів. Відігруючи все нові і нові комбінації, раз за разом м’яч опинявся в сітці воріт суперника. 20 хвилин матчу, подекуди видавались століттями для депутатів на майданчику та тренера, заступника голови районної ради Василя Латенка. В підсумку команда Смілянщини стала призером, розділивши п’єдестал з Шполянами.

Можна до безкінечності говорити про всі види, в яких брали участь наші депутати, але найпоказовішими стали змагання з волейболу. В жодній з партій суперники не могли протиставити  збірній Смілянщини, на чолі з головою районної ради Володимиром Грошевим, жодного аргументу. Період за періодом закінчувався перемогою Смілянського району. Чотири зустрічі і як результат «сухий» рахунок в кожній. Підтримуючи та страхуючи один одного в кожній атаці чи захисті, наші волейболісти зарекомендували себе так, що команда Шполянського району навіть не вийшла на площадку, погодившись на технічну поразку.

За результатами командного заліку, лише по дві команди з кожної зони спартакіади зможуть змагатись за право взяти участь у фінальних змаганнях. Досить багато шансів вийти до фіналу є і в нашої збірної, а поки результати рейтингів не відомі, виконавчий апарат районної ради, весь депутатський корпус та сільські голови щиро вітає учасників змагань з успішним виступом, бажає успіхів та прихильності спортивної фортуни.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *